O FIRMIE

Firma WODOMIERZE Sp. z o.o. powstała w 1993 roku, świadcząc usługi w zakresie sprzedaży nowych wodomierzy oraz wykonywania ponownej legalizacji dla Wodociągów z Okręgu Sieradzkiego.

Z biegiem czasu świadczyliśmy usługi dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot oraz Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej PEC, zakładów przemysłowych i budowlanych, itd.

W 2000 r. firma zainwestowała w nowoczesne stanowiska kontrolne do sprawdzania wodomierzy a w 2009 r. w kolejne stanowiska kontrolne do wodomierzy i przetworników przepływu do ciepłomierzy wody gorącej.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy dwoma stanowiskami kontrolnymi do legalizacji wodomierzy wody zimnej i jednym stanowiskiem do legalizacji przetworników przepływu wody gorącej.

Posiadamy na terenie swojej firmy dwa aktualne Punkty Legalizacyjne utworzone przez Główny Urząd Miar w Warszawie i nadzorowane przez Oddział Zamiejscowy Urzędu Miar w Zduńskiej Woli.

Od 17 lat jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowo – Serwisowym Fabryki APATOR – Powogaz S.A. w Poznaniu. Oferujemy pełny asortyment Fabryki APATOR. Produkty dostępne są w naszym magazynie w Sieradzu.

Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowane wyroby pomiarowe.

Biuro firmy | Sieradz, POW 101A